| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cateodata simt ca nu ma accepta nimeni, avea dreptate cineva, chiar daca sunt 6 miliarde de oameni noit tot singuri ne simtim, simt ca m.am saturat de viata, altii primesc tot ce vreau de la viata iar eu nimic.astept opinia voastra, mersi.

2 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

In primul rand, spune-mi demodat sau aerian sau cum vrei, dar parerea mea este ca fericirea nu se cumpara cu bani daca la asta te gandesti tu prin faptul ca nu primesti nimic de la viata...
incearca sa iti imparti viata cu persoana iubita is un grup restrans de prieteni... sa fiti totul unul pentru celalalt atat cu iubita/ul cat si cu prietenii...
asta e cel mai bun sfat pe care til pot da
bafta

| louis3 a răspuns:

Crezi ca daca ai bani, tot ce-ti doresti, vei fi acceptat/a? Poate da, insa de persoane false.In legatura su singuratatea, fiecare dintre noi simtim asta, chiar si cand suntem inconjurati de persoane care ne iubeschappy
Profita de ziua de azi, ca nu stii ce se intampla maine!happy