| deadea23 a întrebat:

De ce dupa ce te tunzi scurt iti pare rau? M-am tuns acum vreo 7 luni scurt. aveam parul destul de lung, iar acum imi pare rau. Nu stiu, e vreo legatura psihica cu acest lucru?

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Parul e o parte din tine.in china, acum mult timp taierea parului echivala cu pierderea onoarei.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FloriiDirectioner a răspuns:

Nu cred, si mie mi-a parut rau dar pe parcurs m-am obisnuit cu el, sper sa intelegi ce am vrut sa spun. Funda?

| larysss a răspuns:

Nu este nici o legatura psihica doar ca ti pare rau, si mersi ca mi ai zis ca si eu aveam de gand sa ma tund...deci o sa ti creasca fii absolut sigura