| Elisa7 a întrebat:

Ce pot sa fac sa-mi creasca parul repede?cryingaveam parul lung si m-am tuns scurt si imi pare atat de rau si cand ma uit in poze ce par aveam plang si sunt disperata cryingimi vreau parul lung inapoihappyziceti-mi o solutie? orice?

Răspuns Câştigător
| Petrescu_Iudita-Ioana_1994 a răspuns:

Și eu am avut problema asta, și am luat niște vitamine speciale pentru păr. Poți încerca cu Viaderm, tratament pentru o lună. Sunt foarte eficiente, și sunt și pentru unghii și piele. De asemenea, ai pute să încerci să te clătești pe cap, după șamponare și după ce te-ai clătit cu apă, cu ceai de rozmarin, la temperatura camerei. În rest, nu știu, măști cu ou și miere, sau cu iaurt și fructe de pădure, cel mai bine, făcute în casă. Succes!happy

4 răspunsuri:
| Roza21 a răspuns:

Nu ai ce sa faci dar incearca sa te uiti pe net la tunsori scurte si dupa ce o sa gasesti cateva care or sa iti placa o sa vrei sa fii asa pana o sa iti creasca.

| tenutza a răspuns:

Pai singurul lucrru pe care il poti face e sa te gandesti de 2ori mai bine data viitoare cand te tunzi, si sa iei un complex de vitamine si minerale.

| spaima1aricilor a răspuns:

Trage tare de el

| FirstTime a răspuns:

Trage de el!