| pikachu_2662 a întrebat:

De ce la microsoft word sau wordpad dispare urmatoarea litera cand scriu? De exemplu am un text.il scriu si apoi observ ca am omis o litera dintr-un cuvant, scriu litera dar dispare urmatoarea. si trebuie sa scriu de la capat tot textul pentru ca se imbina cuvintele! Cum sa fac sa dispara chestia asta? Va ROG!

2 răspunsuri:
| petruclaudiu78 a răspuns:

Probabil ai apasat din greseala tasta "Insert"-primul rand de taste pe tastatura, intre "Pause" si "Delete", pe tastatura mea.
Daca asta e problema, apasa din nou pe "Insert" si se rezolva.

| iuliapintea a răspuns:

Si mie mi-a fost de folos raspunsul tau, multumesc!