| minho a întrebat:

Hey am o problema cand scriu in word, daca de exemplu la un cuvant am uitat o litera si o pun dupa aceea mi se sterge litera urmatoare si tot asa.Cum sa rezolv problema e urgent?

Răspuns Câştigător
| andrei45 a răspuns:

Problema este ca din greseala ai apasat tasta Insert. Este langa Home, End, Page up, pag down o gasesti tu. Dupa ce apesi pe ea din nou, o sa iti mearga. Mi s-a intamplat si mie.

| minho explică (pentru andrei45):

Nu gasesc nici un buton, dar am uitat sa mentionez ca e office word nu word text.

| andrei45 a răspuns (pentru minho):

Stiiu ma! Daca vezi unde e butonul home, fix langa el e Insert. Cauta pe tastatura.

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Ai incercat sa dai restart la calculator?

| blitzenn21 a răspuns:

Are dreptate! e vorba de INSERT pe care il gasesti in grupul de taste de deasupra sagetilor. (pe o tastatura normala de PC) daca e laptop, cauta-l bine.