| georgianaalexandra11 a întrebat:

De fiecare data cand trec pe langa un anumit baiat se uita direct in fata niciodata la mine, sau s-a mai intamplat odata sa se uite cu coada ochiului, si de fiecare data cand trece pe langa oricine altcineva, se uita la el\ea.doar la mine nu, de ce face astaa?! FUNDAAAA!

Răspuns Câştigător
| cristi10grei a răspuns:

De xp eu nu ma uit la o fata poate nu ma intereseza persoana eu nu ma atrage nu as avea de ce sa intorc capul dupa ea, 2 astazi una tot asa cred ca era fumata incerca sa atraga atentiea striga dupa mine si tipa chiar nu ma atras cu nimic, sau ala o fi timpid cu tine sau sunt uni care nu stiu ce vor inca de la viata

5 răspunsuri:
| cristi10grei a răspuns:

Ceva nu-i bine, nu te asortezi cu hainele bine sau pote cher daca te superi mirosi straight face sau poate ai un limbaj vulgar habar nu am ce persoana esti da detalii mai multe despre tine cum esti si asa ne dam seama

| georgianaalexandra11 explică (pentru cristi10grei):

laughing) nu cred ca are legatura, mereu sunt aranjata, si nu vorbesc urat, nu miros urat sunt sigura, am multi prieteni sinceri, si daca as mirosii urat mi-ar spune

| cristi10grei a răspuns (pentru georgianaalexandra11):

Atunci incearca sa te bagi tu in seama cu ei fi mai placuta, glumeata

| georgianaalexandra11 explică (pentru cristi10grei):

N-ai inteles, nu vreau sa fiu placuta de el, vreau sa stiu, tu ca baiat, de ce ai face asta? nu am nicio treaba cu tipul, dar mi se pare dubios

| cristi10grei a răspuns (pentru georgianaalexandra11):

Sper ca ai intales tu fi mandra ca esti mumoasa happy si nu te intereseaza poate in mintea lui spune mama ce eas face as rupio as mancauo dar nu are curaju sa zica sau sa se uite happy

| cristi10grei a răspuns (pentru georgianaalexandra11):

De xp eu nu ma uit la o fata poate nu ma intereseza persoana eu nu ma atrage nu as avea de ce sa intorc capul dupa ea, 2 astazi una tot asa cred ca era fumata incerca sa atraga atentiea striga dupa mine si tipa chiar nu ma atras cu nimic, sau ala o fi timpid cu tine sau sunt uni care nu stiu ce vor inca de la viata