| emmma a întrebat:

un baiat.de care imi place si care m'a refuzat. acum are o noua prietena si de fiecare data cand trec prin preajma lui si e cu ea incepe si o saruta, o ia in brate, si cu coada ochiului se uita la mine insistent si dupa ce trec nu o mai saruta...de ce credeti ca face asta?sad odata ce m'a refuzat
FUNDA!

12 răspunsuri:
| ana_2556 a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa / invidioasa. Poate nu ii esti indiferenta si pur si simplu se comporta ca un copil, sau poate este doar foarte rautacios si vrea sa te faca sa suferi pentru ca stie ca il placi si ai vrea sa fii cu el. Eu zic sa stai departe de baieti ca astia. Nu se meritawinking

| Alex0194 a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa

| emchristina a răspuns:

Vrea sa iti faca in ciuda.gaseste-ti un prieten si fa la feltongue

| source a răspuns:

Sa se maturizezelaughing))

| JelLy_3370 a răspuns:

Cu siguranta face asta.ptr ca stie ca`l placi si vrae sa te faca sa suferi.ar trebui sa nu pui botu la tot c face el.stay calma:*

| RadXx a răspuns:

Pai tu ai alt prieten dac ada ancearca sa te faca geloasa ca tie ati plc de el si de aia cand trece o saruta si o ia an brate vrea sa te faca geloasa ca poate lui ai plc de tine si de aia funda?

| euionutz a răspuns:

Vrea sa te faca sa mori de ciuda!

| eddward7 a răspuns:

Te face geloasasad

| overdoseofdreams a răspuns:

Probabil face asta sa te faca geloasa pe tine... ignora-l total,si daca acum procedeaza asa, mai bine ca te-a refuzat ca am impresia ca meriti mai mult de atat, nu un idiot!

| sweetygirl_4263 a răspuns:

A vrut doar sa te faca geloasa.nu te mai gandi la el.nu te merita.winking

| olly_7546 a răspuns:

Exact asa mi s-a intamplat si mie si eu am avut impresia ca face toate astea doar ca sa te faca sa suferi si ca sa se dea interesant in fata ta.Tu trebuie doar sa ii arati ca ai trecut peste toate suferintele si ca nu-ti pasa de nimic din partea lui, pentru ca daca ii vei arata ca iti pasa el va continua asa. Succes!

| stefangan a răspuns:

Draga emma happy, eu cred ca acest baiat doar vrea sa te faca gelos, motivul pentru care e cu ea este ca vrea sa faca jocul mai interesant, vrea sa te atraga mai mult catre el, daca il placi foarte mult raspunde-i cu aceiasi moneda SAU ignora-l complet.