| anonim_4396 a întrebat:

De la ce varsta poti rezerva o camera la hotel? Trebuie sa ai neaparat 18 ani?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da

| mona a răspuns:

Da,trebuie sa ai 18 ani

| FemeiaPisică a răspuns:

Da, trebuie să ai minim 18 ani ca să poți rezerva o cameră la hotel.

| HaHaGirl a răspuns:

Da,dar poti sa iei buletinul unui prieten mai mare sau de la cine vrei tu si faci rezervare pe numele persoanei respective si intri tu, in Bucuresti merge orice de fapt oriunde in Romania se pot face smecherii, in afara tarii sa nu incerci asa ceva dar in Romania n-ai nicio problema.

| Mexx99 a răspuns:

Nu neaparat. Acuma depinde si de hotel, daca e ceva gen lux, sau 4 stele da trebuie sa ai neaparat 18 ani, daca mergi la un hotel sau o pensiune nu prea ''de lux'' e foarte posibil sa te cazeze si fara sa fii implinit varsta de 18 ani daca acestia au nevoie de bani.Le spui ca nu esti din oras, si ca nu ai buletinul sau rogi un prieten sa te insoteasca. Pupici:*