| 女明DongRi a întrebat:

Deci am primit si eu acest link, l`am citit si totusi nu`mi vn sa cred:))))... voi ce parere aveti? http://www.libertatea.ro/......11083.html

6 răspunsuri:
| WyvernSky a răspuns:

Buna
A veit sfarsitul nostru.Nici mie nu-mi vine sa cred dar asta e. Oricum noi nu o sa mai apucam acele zile.dar am o intrebarebig grine ce nu o sa mai existe viata pe pamant? Cutremur? Tsunami? Poate pentru o tara, dar chiar pentru tot globul?laughing

| Diddy a răspuns:

Pana in 3797 mai esteeee. rolling on the floor
Noi n`o sa prindem perioada aia, deci stai linistita. rolling on the floor

| NoCharachter a răspuns:

Posibil...Nu vreau sa moor laughing).

| TheAngel_1502 a răspuns:

Suntem in sec XXI. Iisus Hristos a spus ca vor aparea prezicatori mincinosi. A spus ca v a fi al 3 lea razboi mondial, nu a fost. Pana in 3797 mai este si bineinteles ca acest lucru e ca o barfa, ca si in scoala ca si in viata de zi cu zi. Cand cineva scoate un zvon, nu toti il continua? Iti spun eu : DA mai ales ca se mai si inflereste, deci eu nu cred in aceste preziceri, doar Dumnezeu stie cand va fi sfarsitul lumii.

| deniiiii234 a răspuns:

Eu una nu cred. Ce, mai nou a spus o baba ceva si noi trebuie sa o credem? laughinglaughing Sfarsitul lumii vine numai cand vrea Dumnezeu.

| 00Likeastar a răspuns:

Daca astia zic ca in 3797 nu v-a mai exista viata pe pamant eu ma mut pe jupiter.laughingvoi chiar credeti?