| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti? poza este facuta intr-un mall din Valcea:))) http://www.libertatea.ro/......72019.html

Răspuns Câştigător
| Bitter a răspuns:

Daca ar fi fost o femeie care se respecta s-ar fi uitat de doua ori in oglinda, dar se vede ca e pitipoanca.

4 răspunsuri:
| 211wasgnij a răspuns:

Este foarte simplu sa analizezi un om dupa membreler si organele sale, trebuie sa-i cunosti un pic interiorul sau ca sa-ti dai seama din ce fir e croit: din matase sau plastic cum sunt majoritatea.
Nu spun ca nu mi-ar fi atras atentia dar si un rahat pe trotuar imi face ochii mari si incerc sa il evit, sa nu calc cumva in el.

| oanard174 a răspuns:

Ingrozitor.Dumnezeule! ce urat.

| ElaMiha97 a răspuns:

Nu poti sa-ti dai seama.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate a uitat ca e pe rosulaughingsa zicem nu