| 3NGL3ZUL a întrebat:

Deci am si eu o intrebare legata de metin2 united pe mine m-a ajutat un viitor GM si am ajuns intre timp lv 87 cu otel +9 cu bonusuri partisan+9 cu bonusuri etc pana acum m-a crescut Gm in v2 si in v3 si in padurea rosie.De padurea rosie voiam sa va zic in special fiindca am intrebat pe toata lumea pe care o stiu "unde cresc foarte bine la lv 87 razboinic si toti au zis padurea rosie.
pe scurt:Mai este un loc unde sa cresc foarte la lv 87 razboinic in afara de padurea rosie
(va rog cititi tot)

307 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una cred ca mai bine cresti in v4 decat in padurea rosie pentru ca deja in padurea rosie nu mai e de tine nu stiu asa gandesc eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creste si tu in V4 ori V5 sau in grota extilului si baga mantii la monstrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V3 /padurea rosie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Ma mai e un loc unde m-am facut lv 120 in neu map la Tim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

New map

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa stiu de unde se instaleaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu o parere newmap baietii! este harta care ai voie de la lvl 75 este greu acolo bft happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba Tantalaule la lvl 87 iti cresc in v4 sau v3 de rup stai in baga ta cu padurea rosie acolo faci bani daca vrei nu lvl rolling on the floor))))))))))))))))))))))) auzi padurea rosie rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))) de rasu lumi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In tarumul de ghiata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in v4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La new mp acolo sunt cam de lv tau si cresti foarte bine eu am facut lv 100 acolo si am king

new map nu se instaleaza intri in ea dela mosu ala din oras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in mew map

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti bow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa cresti in new map te duci la tim si ai acolo scris dar vezi! trebiue sa ai arme bune si armuri si magii in P.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa zic eu acum unde cresi : la lv 85 mergi in capat la padurea rosie faci 95 de la 95 mergi new map si cresti acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall Tuturor, am si eu lv 126, nija-lame, king +9, pumnalele de 120+9(recent bagate foarte greu de facut)legendare +9.
tin sa zic ca de la lv 65 am crescut in padurea rosie pana la 89 si de acolo in new map(se gaseste la tim)de atunci tot acolo cresc.
si cu muntele sohan acolo ma duceam si faceam lure uriase si de abia cresteam.(tot ce am zis mai sus am facut in 3 zile).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai este un loc darr uite cum facem baga la mesingeru tau adresa asta : v.comescu@yahoo.com si pe adresa asta da-mi id si paroal de la meilul tau si te fac ca te duc eu ca e greu de explicat pe unde e locul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu ma lasa sa descarc jocu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in new map sunt de 90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti creste mai bine in v4 dar iti trebuie bilet lluat de pe NET la item shop pentru metin2 united costa vreo 10 lei biletul dar acolo cresti foarte bine pana la lvl 90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, stiu cum sa "cresti foarte" in afara de padurea rosie. In V3 sau muntele sohan (daca iti place sa faci lure)! sau te faci COMMA si intri in sursa client-ului cu navicat si te cresti din consola tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

New map saphir ch2 si ai acolao tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall iti propun sa te cresti in new map acolo ma cresc eu si am lvl 96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar daca ai lv maxim 80 tu in new map

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti de rasu lumi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In newmap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in new map

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In padurea rosie sa creste la lv 87 ba sau nu sti metin