| anonim_4396 a întrebat:

La ce nivel te poti duce in padurea rosie la metin2 united?

Răspuns Câştigător
| BogdY_6783 a răspuns:

Buna.Pai nu este nici o diferenta intre metin2 united si alte metine clasice.de la level 10 deoarece trebuie sa te teleportezi in munte.
Cand ai ajuns in munte apasa 'M' si du-te in partea de jos a hartii(partea dreapta).
Ai ajuns intongueADUREA VERDE. De aici te plimbi pe harta pana in partea de jos(partea stanga)si ai voie cu harta mare, P.S.cand ai ajuns la stanca de intrare in padurea rosie ai grija la gardienii rosii si verzi.intri in teleporter si ai ajuns.(In padurea rosie nu ai voie cu harta mare. Sper ca ti-am fost de folos^^ BAFTA!

2 răspunsuri:
| KostyCool a răspuns:

| Sebishor a răspuns:

Poti sa ai orice lv, te duci muntele sohan jos in dreapta este portalul pentru padure ori te teleportezi de la teleporter ori iti iei inelul waprig. funda?