| 3NGL3ZUL a întrebat:

Deci am si eu o intrebare legata de metin2 united pe mine m-a ajutat un viitor GM si am ajuns intre timp lv 87 cu otel +9 cu bonusuri partisan+9 cu bonusuri etc pana acum m-a crescut Gm in v2 si in v3 si in padurea rosie.De padurea rosie voiam sa va zic in special fiindca am intrebat pe toata lumea pe care o stiu "unde cresc foarte bine la lv 87 razboinic si toti au zis padurea rosie.
pe scurt:Mai este un loc unde sa cresc foarte la lv 87 razboinic in afara de padurea rosie
(va rog cititi tot)

307 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu un loc din padurea rosie du-te inainte prin portaluri eu am gasit animale de 90 siwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!
Se poate in new map sau te cresc eu daca vrei daca nu, cresti tot acolo padurea rosie daca vrei.Numele meu pe metin2 united este maqis ma bagi ca prieten si te voi creste sa imi dai si tu mie nuymele tau ca poate eu nu voi fi online ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai este doar 2 locuri ori in tara de foc pe langa dragonul de foc ori in grota exzilului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V2 v3 si in tigramii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti is prosti cresti in new map dac nu poti esti praf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai du-te in new map

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu merge ch1 si ch2 ...plis raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai du-te in grota exilului ey ma joc metin2 united si am lv 90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci esti un pampalau care joci de 2 zile mt2 si nu stii sa faci nimic lasate frate de united daca esti but

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea creste la inceputul Grotei(v3) sau stiu si eu la oameni de gheata din mijlocu muntelui sohan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in new map...acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, la lv 87 poti sa cresti foarte bine in grota exilului sau in new map daca esti puternic desigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba frate eu nu stiu daca mai e ca eu am crescut in new map! acu am leval 115 si nu mai stiu unde sa cresc ca acolo nu mai cresc ca a pus GM la aia leval

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se schimba parola la metin2united?
plsss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da.
poate pe la aia de gheata laughing
sau in tara de foc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe unde o iei sa ajungi in padurea rosie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... da numai acolo ma cresc eu ca eu am lvl 85

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prosti sun aia cu sohanu lor, ba du-te ma in padurea rosie la oasele alea si fa lure...si o sa vezi ca in 10-20min faci lv eu cresteam la lv 92 in padurea rosie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V3 frate dar trebuie sa ai itm bune... depinde si pe ce esti...mental e mai usor decat corpwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In v3 sau in liho eu sunt tot warrior si am lvl 95 cu king +0 si sirius +7 ambele pietrate si bonusate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In liho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice sa mergi in v3 acolo in 2 saptamani am ajuns de la 85 la 96 si pica si multi bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

T cresti cel mai bine din metin in liho noua mapa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa cresti mai bine in new map. te duci la tim si dau in liho acolo eu am facut de la 89 la 98 (lvl)in 2 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te mai duci la tim si dai pe primul care scrie dupa ce dai pe el o sa-ti apara yes sau no da-i yes si te duce intr-o lume care sunt de 85, 80, 90 stiu asta pentru ca m-am crescut acolo de la lvl 80 pana la 96 si te cresti foarte repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grota exilului v3 liho si cam asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah inteligentilor pe united cel mai bine cresti in new map la 87 mai ales daca e mental si are P-uri