| AMDRACI a întrebat:

In metin2, unde pica otel/dga (war) in padurea rosie sau altundeva dar in afara de metine sau lazi de boss! funda

Răspuns Câştigător
| NúmeroUno a răspuns:

Il gasesti in new map la metin sau daca nu ai new map il gasesti la metinele din padurea rosie. sau in v4. mie mia picat 4 otele de la 2 luptatori satoeu din v4 +6. BAFTA

2 răspunsuri:
| denis987 a răspuns:

Otel pica doar in padurea rosie, din lazi, metine sau la vrajitoarea ghetii din v3. Dga pica in v2, padurea rosie si cred ca chiar si in v1!

| NúmeroUno a răspuns (pentru denis987):

Il gasesti in new map la metin sau daca nu ai new map il gasesti la metinele din padurea rosie. sau in v4. mie mia picat 4 otele de la 2 luptatori satoeu din v4 +6. BAFTA

| Marin_Costin_Nitu_1979 a răspuns:

Pica otele\dga-uri(warr) in map 2 din padurea rosie la lazi, metine, si daca omori copaci sau ce e pe-a colo dar nu asa putin bati mai mult!