| 3NGL3ZUL a întrebat:

Deci am si eu o intrebare legata de metin2 united pe mine m-a ajutat un viitor GM si am ajuns intre timp lv 87 cu otel +9 cu bonusuri partisan+9 cu bonusuri etc pana acum m-a crescut Gm in v2 si in v3 si in padurea rosie.De padurea rosie voiam sa va zic in special fiindca am intrebat pe toata lumea pe care o stiu "unde cresc foarte bine la lv 87 razboinic si toti au zis padurea rosie.
pe scurt:Mai este un loc unde sa cresc foarte la lv 87 razboinic in afara de padurea rosie
(va rog cititi tot)

307 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

New map la tim dai liho si cresti f bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in tara gmilor si in blue forst

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebare un tip pe metin2uniten ma punea sa pun pe mine mereu niste armuri si froia sa mile dubleze si intre timp aveam otelul pe mine si imi zicea sa arunc o armura si imi spunea sa nu dau nici da nici nu si intre timp am vazut ca mi-a luat otelul cum vine asta imi spuneti acum l-am rugat sa-mi dea inapoi otelul si a zis nu si i-am spus ca o sa ma bata un coleg de-al meu care e clasa a8 b si el nu credea si eu o sa-mi iau bataie el nu crede ce ii spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La lvl 87 cresti mah in liho(aia sunt niste tampiti care nu stiu sa joace)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te crestin repede la lv 87
tim liho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal new map e acolo la tim se cheama liho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la 101 cresteam in v3 si cresteam excelent aveam king 2 de sura +5 si baron+9 si mie nu imi lua nimic la viata si strangeam monstri cu mantia curajului dar depinde tu ce ai pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da man este in new map du-te la tim si scrie akl liho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma fi atent te duci prin v3 si ajungi in v4 si te bati pe acolo si cresti de acolo te duci de lv lv 85

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man nu mai minti eu de cate ori am crescut im paduera rosie acolo faci exp repede mai aels la ai de 80, 82 acolo cresti excelent mai ales daca ai arme bune altgfel nu le faci fata...eu am facu de lv lv 87 lv 97 am cresut repede in 10 min m-am facut lv 97winking...va recomand paduera rosie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat in alho te duci la tim si te teleportezi in alho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nyu map

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Mt2 United De La Lv 75 Te Duci La Tim Si O Sa Iti Dea La Prima O Casuta In Care Scrie Liho!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in new map sau v3, daca esti pe elios tara albastra te cresc eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog, spune-i ceva pentru mine lui gm, spune-i sa fac servar3 la metin2 united

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba este un loc an lihi mergi la tim ala din centru ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In padurea rosie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te duci al tim si acolo it apare mew map sau liho ad cilck acolo si cresti pana la 100

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In lioho(new map)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Men cresti bine new map sau v3 v4 nu poti e imposibil sau padure rosie nu e bine da daca vrei sa cresti acolo la opaci tata cred ca tem ajutata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa e eu la 100 lvl cresc in liho la tim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In new map la tim il gasesti in mijlocul orasului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu am lvl 104 si cresc in v4 cresc foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In v3 la aia de lvl 37 desigur daca ai iteme bune daca esti mental poti sau in LIHO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este de te?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti si in v3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da new map

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic in new map ca si eu acolo ma duc de la lvl 80 si cresc. Deci mrgi la TIM in logdon si apasi pe el si apare primul liho si apesi si te va teleporta in new map. Bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in noua maoa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in liho. Te duci in piata la unu tim si dai pe prima unde scrie liho si acolo cresti foarte bine ca eu la lvl tau cresteam acolo de rupeam