| Vlad_1383 a întrebat:

Deci... Azi m-am trezit de dimineata si m-am uitat in oglinda si am vazut ditamai cosu ca-n filme si nu stiu ce sa fac acum fiind cam 8(A. M) vreau sa ies pe la 4(P. M) si nu pot sa stau cu prieteni cu ditamai cosu si nu stiu ce sa fac. Oare sa-l sparg? Dar mi-e frica ca-ci am auzit ca daca il spargi apar mai multe crying((((( va rog ajutati-maaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Deennn a răspuns:

Nu apar mai multe. Dar ai grija, daca la varf e alb asa poti sa il spargi, dar daca e rosu, nu il sparge pentru ca ti se face rana. Depinde in ce stare e el. Daca e rosu si nu il poti sparge incearca sa-l maschezi cu fond de ten sau un creion corector. Bafta. kiss

1 răspuns:
| Timmotey a răspuns:

Daca e pe frunte astupa-l cu bretonul daca nu lasa-l asa chiar daca te vad prietenii tai pentru ca ei te vor placea dincolo de aparente :*