| sabynutza1234 a întrebat:

pai mia esit un cos imens pe nas si se vede totall inestetik ieri ma durea nasu dar nu stiam dc iar azi m-am trezit cu ditamai cosu nu era copt dAr mai pe seara sa copt si m-am pus si l-am spart am o obsesie sa le sparg si sa le smurg cojitza aia acu l-am spart si i-am pus betadina stiu ca usuca acu voi ce imi recomandati?tonguetonguebig grin mersi:X

2 răspunsuri:
| xAvrilx a răspuns:

Da cu zeama de la lamaie, sau da cu ceva special de cosuri.Pana isi vace efectul da cu fon de ten.

| xAvrilx a răspuns:

Dai funda pentru raspuns?