| stormer a întrebat:

Deci. m-am impacat cu prietenele mele dar am un sentiment ca nu este de bine(sa va uitati mai intai la intrebarea in care va explic cearta si ce s-a intamplat)dar s-au impacat cu mine ca sa imi faca rau? sau chiar au simtit ca este un motiv stupid? voi ce credeti? raspundeti repede, nici nu stiu cum sa ma simthappysau asasad

1 răspuns:
| denisa_4764 a răspuns:

Daca iti sunt prietene adevarate s-au simtit vinovate dar daca nu iti sunt prietene adevarate s-au impacat doar ca a sa te amageasca sa sa isi bata joc de tine.