| coolgirl97 a întrebat:

DECI...STIU E STUPID.SUNT FATA SI ADOOOR NARUTO!
am niste intrebari.[naruto shippunden]
1.Sasuke isi revine ca vad ca e ajutorul lui orochimaro care vrea sa ii fure corpul
2.Sasuke moare?
3.Naruto, Sasuke o sa se sarute cu cineva?
4.Cine il salveaza pe sasuke

3 răspunsuri:
| No a răspuns:

Nu-i stupid deloc. Si eu sunt fata si ador Naruto! :))
1. Sasuke il omoara pe Orochimaru si apoi, cu ajutorul unui grup numit "Soim", vrea sa sa razbune pe Satul Frunzei. Acum in ultimele episoade din Shippuden Sasuke vrea sa-l omore pe Danzo. Uita-te in continuare;) P.S. azi a aparut un nou episod din Naruto Shippuden. Pe http://www.animekage.com/watch-online/naruto-shippuden-episode-207.html
2. Sasuke nu moare, fi linisti-ta;)
3. Pana acum nu! Doar ei doi intre ei pe la inceputul lui Naruto :))
4. Naruto il va salva.sa speram :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt fata si adooor Naruto love struck
1. Sasuke nu isi revine, din contra situatia se inrautateste (nu iti spun mai mult ca sa te uiti singura ca apoi te superi laughing )
2. Nu moare
3. Nu se saruta cu nimeni. Totusi din cate imi amintesc Naruto va saruta o femeie, deoarece ea avea puterea de a fura chakra unui om prin sarut. Oricum nimic interesant laughing
4. Nu il salveaza nimeni si nici nu are nevoie de ajutor

Poti sa imi tr un mesaj daca vrei sa mai vb despre asta :*

| llucixxl a răspuns:

Serios, v-a prostit foamea cu "Naruto"hee hee