| Famelia11 a întrebat:

Dupa parerea voastra: de ce creatorul lui naruto respectiv shippunden, Nu vrea ca sasuke si sakura sa fie un cuplu? Adica am auzit ca nu e genul lui 'Romance', dar daca majoritate fanilor isi doresc asa mult. El de ce nu vrea? dau funditaaa:*

Răspuns Câştigător
| educatie2021 a răspuns:

Deci.Creatoru lui ''Naruto'' nu vrea sa fie Sasuke si Sakura impreuna deoarece de la inceput Sasuke a fost genul de om cu un singur scop in viata si de fiecare data a respinso(p Sakura) iar acum daca parca din minune sar intoarce la ea sar face de **** tot animeu fiindca Sasuke Vs Naruto inca nu s-a jucat pana la moarte...ai inteles?! Si Sakura nu poate sa i se alature lui deoarece el ar omorao.In legatura cu fanii daca spui ca Autoru animeului ar trebui sa se ia dupa ei sar duce de rapa tot serialu asa ca stai linistit/a si iti spun eu ca Naruto o sa t surprinda la fiecare episod(cel putin, mie imi vine sa arunc PC-u p geam cand vad ca se termina episoadele alea tocmai in momentu culminant.si cand ma gandesc ca trebuie sa astept pana joia viitoate sad )

9 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poate e mai frumoasa povestea asa,ar fi usor daca ar fi Naruto cu sakura, dar asa, pe el il place hinata...sakura il place pe sasuke.etc.SI e tare sa vezi un pic de rivalitate intre cei doi in ceea ce priveste sakura (daca ar exista rivalitatea)hee hee

| RoseQueen a răspuns:

De fraier! SasuSaku ar sparge orice bariera in istoria cuplurilor anime, iar daca ar fi impreuna in timp ce el e in Akatsuki, iar ea in Konoha si ar lupta pentru iubirea lor serialul Naruto ar fi varful oricarui top anime respectabil!

| Famelia11 explică (pentru RoseQueen):

Si eu zic la fel:X

| RoseQueen a răspuns (pentru Famelia11):

Serios? Daca chiar asa crezi putem vorbi despre asta o groaza mai in fiecare dimineata sau zi!(Ei... oarecum!) Daca esti interesata iti dau ID-ul si mobilu!

| Famelia11 explică (pentru RoseQueen):

Hey! poti sami lasi un mesaj cu id tauwinkingtongue

| RoseQueen a răspuns (pentru Famelia11):

Srry! Nu-ti pot da mesaj, dar uite ID v.deea98(cu yahoo)

| TheDestroierKingOfDark a răspuns:

SasuSaku nu o sa se intaple niciodata deoarece o sa apara si seria Akkippuden si acolo naruto cu sakura sunt impruna si vor avea un copil(o fata)

| Daredevil1998 a răspuns:

Era fain daca nu era desen animat, si asa copilaresc.ma uitam la el cand aveam 7 ani

| Kato18 a răspuns:

Pentru ca animeul Naruto e un Shounen, si dupa cum se stie acel gen de anime nu se bazeaza pe romance ci mai mult pe lupte si 'action' big grin