| InnaIacob a întrebat:

Deciiii, am un mic complex, de fapt nu e chair asa de mic dar infine sa va explic. De mica toata lumea imi spunea ca sunt foaaaarte slaba, si chestia asta m-a afectat cam mult as putea sa spun. Am 1.68 si 47 de kg, si marea mea problema sunt picioarele prea subtiri. Sanii sunt cat de cat ok pentru silueta mea (dupa gusturile mele ar putea sa fie putin mai mare, dar totusi e ok). Nu port colanti niciodataa decat cu rochite, blugi incerc sa port cat mai rar, deoarece ambii imi pun in evidenta "paranteza" si chestia asta ma omoara! In general port rochite si fuste care sa mascheze acest defect. ce as putea sa fac?

8 răspunsuri:
| InnaIacob explică:

Putin mai mari*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu esti chiar slaba. Eu am 1, 72 si 49 de kg si sunt baiat deci la tine ca fata e mai binehappy. Nu te simti rau din cauza asta, mai bine mai slaba decat sa n-ai loc pe usa. Nu te simti complexata, daca lumea comenteaza tu nu baga in seama toate rautatile.

| MelissaJohns a răspuns:

Chiar nu trebuie sa te complexezi..esti foarte bine.Crede-ma! Cunosc o persoana care la 1.60 are doar 35 de kg, asa ca nu ai de ce sa te comlpexezi, iar in legatura cu picioarele, continua sa porti tot ce purtai inainte si daca cuiva nu ii convine sa nu se mai uite.Nu asculta de toate gurile rautacioase, ca de multe ori spun asta doar pentru ca te invidiaza sau pentru ca nu are alte reprosuri!
Sper ca te-am ajutat!
Pupici :*

| Danaa22 a răspuns:

Toata lumea iti spune ca esti slaba pentru ca ar vrea sa fie ca tine. Nu mai pune suflet la ceea ce iti spun altii. Fii tu insati :*

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Tu consideri ca ar fi un defect, altele se straduiesc sa arate asa si nu reusesc.
Nu te mai stresa prea mult pe tema asta, accepta-te asa cum esti!

| dracu14 a răspuns:

La 47 de kg zici ca esti din somalia, mai pune si tu pe tine...

| aclean a răspuns:

Esti mai mult decat perfecta la inaltimea ta. Serios, nu punr la suflet ce spun ceilalti. Dar daca mai vrei niste "carnita" pe tine, atunci fa niste sport si mananca imediat dupa aceea o masa normala. Asa se va depune mai repede. Daca mai ai vreodata nevoie de sfaturi, andre_andre40 este id-ul meu de messenger.

| InnaIacob explică (pentru dracu14):

Da ma, da daca sufle van tul tare de obicei ma orientez si nu ma duc cu masina, ca pot sa ajung oriunde vreau gratis, purtata de vant kiss