| Michelle_5585 a întrebat:

Descrietiva pe voi!
Cea mai interesanta descriere primeste funda.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| FeelTheRainbow a răspuns:

Buna.Uite descrierea mea:

Pai, in primul rand ma numesc Oana, Da` mi se zice si Wall-e(nu stiu dclaughing )Am 14 ani, sunt din brasov, 30
Ce imi place:sa stau cu prietenii
Sa ascult muzica
sa ma dau cu rolele
sa imi bat joc de altii
sa ma pun cu cine nu trebuie
sa elimin pitipoancele
sa distrug cocalarii
sa ma dau la skateri
sa ma dau cu skate`ul
sa folosesc xDD
sa stau pe facebook
sa stau pe hi5
imi place la mine:
caracterul
"tupeul"
sictirul
aspectul
ochii mei fff negrii
parul meu care desi e drept, nu e intins cu placa
scrisul meu
aproape totul
Ce nu imi place la mine:
naivitatea
Ce nu imi place:
sa ma faci cocalara
sa ma faci pitipoanca
sa asculti Justin Biberon
sa zici ca Spike e praf
sa zici ca Guess Who e praf
sa zici ca Eminem nu e bun
sa te iei de prietenii mei
sa fi FAKE
sa te crezi cool
sa vi la mine cu"ce mai faci" desi sti ca nu te suport

Cel mai mult urasc clubul "piti.srl"(daca exista asa ceva)laughing

As putea sa scriu o carte despre mine, dar ii las si pe altii:

Bye bye xDDD

1 răspuns:
| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Buna ma numesc bianca am 13 ani sunt din buc:d sunt o fata mikutsa si atragatoare am ochii negrii am 1.54 am 42 de kg:d si imi place foarte mult la scoala nu in sens de invatat in sens de distraktie facem misto de profa la ora.asa am multi prieteni la scoala.fac numai nebunii imi place sa stau pe facebook pe hi5big grin pup funda?