| anonymus a întrebat:

Dupa ce am terminat spiderman web of shadows pe ps3, am ramas un pic socat din cauza finalului, omul paianjan cu pisica neagra poarta simbiotul si impreuna conduc new yorkul cu toti simbiotii, dar pe net e cu totul diferit. apropo, cand imi spunea "choose a path" eu alegeam spiderman cu simbiotul.cine imi da informatii, funda si vot!

2 răspunsuri:
| Stefangabi a răspuns:

Salut!
Finalul este asa pentru ca ai ales costumul negru si l-ai salvat pe venom, dar daca alegeai custumul simplu il ajuta pe venom dar el nu accept si finalul va fi bun pentru ca venom simplu a murit si va fi ca si in videoclipurile pe care le-ai vazut.Cauta pe youtube spiderman web of shadows bad eding si vei vedea ca va fi ca si al tine.Deci mai bine alegea custumul simplu.
Funda?

| George_3680 a răspuns:

Asa e plz fundabig grin