| fmmmmmmmm a întrebat:

In timp ce faceam sex. s-a rupt prezervativul ...nu cred ca m-am terminat ...am ramas socat. ceva pareri?happy

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

E o vorba: " se intimpla si la case mari". Pai, iata o parere. Daca nu vrei ceva cu ochisori intre tine si ea, da o fuguta rapid pina la farmacie si ia pilula de a doua zi. Altfel, s-ar putea sa trebuiasca prematur sa ai grija de cineva

| fmmmmmmmm explică:

Cam asa ceva. nu e vorba de simtit. chiar nu am idee.

| fmmmmmmmm explică:

Deci. cat e o pilula de a doua zi? si actul a fost la ora 16 ieri sa zicem. mai am timp?