| SmecheruDeLaCraiova a întrebat:

E adevarat ca(in general) oamenii care scriu frumos sunt buni la suflet si frumosi( din punct de vedere fizic), iar cei care scriu urat sunt rai si sunt urati(din punct de vedere fizic)?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.E o prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O abureala, dar mie mi se potriveste partial pentru ca eu scriu frumos si sunt si buna la suflet laughing) (dau dovada de modestie in acest moment).Ce-i drept sunt si diferite teste care pot afirma faptul ca felul in care scrii te reprezinta ca persoana.

| AdrianVoicu a răspuns:

Creier-de-cocos,asta nici macar nu are sens

| CristianGrigor1986 a răspuns:

Sunt frumos(sau cel putin asta imi spune sotioara ca i-a placut prima data la mine), bun la suflet... si scriu mizerabil. Concluzia n-o mai zic

| Havi a răspuns:

Nu...Minciunahappy