| Teodor168 a întrebat:

Oamenii care sunt frumosi din punct de vedere fizic se vad si ei frumosi sau doar cei din jur ii vad?

4 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Depinde de fiecare. Oricum frumusețea este o chestiune care tine de gusturi,ce unei persoane în se pare frumos, la alta poate sa îmi e para urat. Ceea ce e cel mai important este frumusețea interioara, deoarece cei din jur sunt atrași de persoane bune, sincere, altruiste.

| deeeaqq a răspuns:

Şi ei se văd frumoşi, da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu o fata frumoasa care se vede urata.
Deci da, exista.
Dar majoritatea, se vad frumosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele
dar sunt si unele cazuri in care doar cei din jur ii vad asa