| miamouse a întrebat:

El e cel mai popular/dragut tip din liceu, ma place si eu il plac dar...Nu stiu, adica, sufletul imi spune ca trebuie sa fiu cu el insa orgoliul nu imi permite deoarece oricum ma voi alege cu inima franta (schimba fetele ca pe sosete rolling eyes ). E mereu inconjurat de fete si e greu de pastrat, in plus, nici la capitolul fidelitate nu sta prea bine si nu are relatii mai lungi de... vreo 2 luni (cea mai lunga straight face ). De cateva saptamani ma bate la cap sa ies cu el iar eu sunt singura fata care l-a refuzat. Nu stiu ce sa fac pentru ca eu chiar il plac worried. Credeti ca ar trebui sa fiu cu el desi nu vom rezista sau sa imi vad in continuare de viata? Help! -dau fundita happy

1 răspuns:
| push2gl a răspuns:

Accepta-l si dai tu papucii iaintea lui, astfeo o sa fii si mai populara