| bobo_9667 a întrebat:

Este Wrestlingul adevarat sau nu?

49 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wrestling-ul nu este adevarat, totul este pregatit in cel mai mic detaliu, eu am asistat la un SHOW LIVE in germania (acolo stau), si mi-a placut foarte mult, dar e fals sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un fel da pentru ca atunci cand dau niste lovituri curge sange daca ar fi ketchup fanii observau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi ma fratilor cum sa nu fie adevarat? Normal ca e adevarat. Voi chiar credeti ca aia se trantesc pe jos mereu la momentul potrivit? Ex.: Cand JBL i-a dat un picior in gura lui John Cena credeti ca acesta s-a lasat pe spate la momentul potrivit? NU! Sau cand se arunca aia de pe corzi si cad unii peste altii, credeti ca le mai e bine? Mda... Daca aveti ceva sa-mi spuneti personal id-ul meu este...@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca nu este real voi credeti ce vreti asta e parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu este adevarat doar se prefac, ca daca ar fi adevarat jeff hardy, john morrison si multi alti ar fi murit de mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai sa fim seriosi.
faza cu piletele si publicul! Nu va dati seama ca ii cumpara l da bani sa fie acolo, si pe langa asta mi se pare o prostie wrestlingul asta. ce pot invata copii de la el? nu va dati seama ca e periculos pentru ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DDAA john cena e cel mai tare john cena eu sunt fanul #1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in mare parte da dar mai sunt si trucaje dar foarte putine insa nu as renunta la wrestling pentru nimic si sun fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat:]] Pentru ca nu aveti explicatia ca pe 21 aprilie 2011 john cena si ceilalti vin la bucuresti.:]]

| Rapyy a răspuns:

Doar 75 la suta pentru ca acele 25 % sunt unele trucuri care nu se primesc si chiar ii dor happy
2 motiv ca el este fals pe ei astia Rey Mysterio....mai multi nici nu ii cheama asa EXEMPLU R-Truth-Ronald Killings
Rey Mysterio -Oscar Gutierrez
Sin Cara - Luis Urive... si altii

| AlexFaust a răspuns:

Io cred ca 75% e real pentru ca cand da pumni aia ii da incet pana si un copil rezista la ala da in wrestling a murit oameni gen omaga si alti si siau rupt picioarele si mainile si capu am vazut multe pe youtube da 25% nu e real ca tot se da mare si din asta

| Florin_Neagu_1995 a răspuns:

Rezlingu este adevarat

| Florin_Neagu_1995 a răspuns:

Wezlingu este adevarat

| Florin_Neagu_1995 a răspuns:

Cand incepe pariu cu viata

| LoveMyCena a răspuns:

Pai. dragi mei, sa va spun ceva. Cele cu sange etc.sunt adevarate!
Normal ca sunt.deoarece daca ar fi trucate... fanii ar vedea ca e
dat cu katchup`laughing. cum sa nu vada.sh ar sti ca e fake!
Dar unele manevre de-al lui Cena nu sunt reale!
de cate ori am vzut ca da cu pumnul p langa adversar!
dar sa stiti ca unele sunt adevarate`winking
cum mama naibii sa fie fals?
fanii ar mai da bani pentru bilete?raised eyebrows

| valigamma0 a răspuns:

Da in rezling se suge ****

| Vieru_George_Mihaela_1988 a răspuns:

Nu va mai contraziceti eu am fost in sala la spectacol totul e adevarat stiu asta sigur

| albastru01 a răspuns:

Wreslingu nu e adevarat e trucat 75% Wreslari au antrenamente speceale. Daca era adevarat nu trebuia sa moara de la atatea lovituri happy