| vladteodor97 a întrebat:

Credeti ca wrestlingul e adevarat sau este trucaj?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Eu cred ca unele scene sunt trucate, insa in majoritate scenele sunt adevarate. Ca nimeni nu ar putea truca, cum intra unul dintre wrestleri in sarma ghimpata sau in cioburi de sticla, cand primeste un scaun in cap de lesina, sau cand il arunca peste corzi. Astea nu se pot truca, pentru ca exista durere in acele scene. straight face

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca este real, pentru ca au existat foarte multi care s-au accidentat grav.

| Ana a răspuns:

E teatru toata ziua.

regis
| regis a răspuns:

Zilele trecute au aratat la TV doua tipe care s-au lovit pe bune, din greseala. Nu mai trebuie sa iti spun ca reactia a fost cu totul alta decat cea obisnuita, cu toate ca nu a fost deloc violent contactul. Daca tu crezi ca cineva se arunca de pe corzi pe pieptul sau pe capul adversarului, iar dupa 5 minute acesta din urma face si el la fel, cred ca te-ai uitat la prea multe filme.

| elamit a răspuns:

Se vede de la o posta ca e trukj, eu nu cred nimic din ce fac ei.

| versavia a răspuns:

Uita-te mai bine la ei si ai sa vezi ca se prefac. Daca vrei altoiala adevarata iutate la K1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este trucaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul este adevarat bine in afara cu santino marela