| AaaMoods a întrebat:

Care stiti daca wrestlingul este adevarat?

Răspuns Câştigător
| ALEXXSS a răspuns:

Aici va inselati adica se trezesc niste copi fara vene si zic ca wreslingul nu este adevarat. In Romania nu este mare lucru insa in America wreslingul este sfant. Uitativa la Top10 acidente in wresling oameni sunt dusi pe targa plini de sange se vede acolo tot.(Funda?)

12 răspunsuri:
| flaviu1234 a răspuns:

Este adevarat dar cei de acolo nu se lovesc asa de tare cum parewinking

| Ionutz a răspuns:

Nu

| ALEXXSS a răspuns (pentru Ionutz):

Aici va inselati adica se trezesc niste copi fara vene si zic ca wreslingul nu este adevarat. In Romania nu este mare lucru insa in America wreslingul este sfant. Uitativa la Top10 acidente in wresling oameni sunt dusi pe targa plini de sange se vede acolo tot.(Funda?)

| dandelion a răspuns:

laughing nuuuuuuulaughing
laughingNu e adevăratlaughing

| EvelynAnLavey a răspuns:

Restlingul e adevarat dar unele miscari sunt trucate...iti dai seama ca daca ar fi 1000%pe bune aia sar umple complet de sange pe acolo chiar daca sunt atleti profesionistibig grin

| fdd_7221 a răspuns:

Cand o sa cresti o sa vezi ca e trucatbig grin

| Faun a răspuns:

@Rooney98, Wrestlingul NU este real happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu! nu este adevarat toata lumea spune si stie astabig grin

| iloveunicorns a răspuns:

Wrestlingul este realizat in realitate, in alte tari, dar la TV este trucat.

| DJRapT0r a răspuns:

Nu este adv, pentru ca ei isi fac semne, nu dau cum ti se pare tie, si este foarte rau pentru copi daca se uita la asa ceva. Mie mi se pare ca Wrestlingul este la fel ca fotbalul pentru ca la fotbal si trag si ei de haine se bat la fel ca in wrestling. Cred ca si aia de la fostbal se uita lea wrestling. Nu te uita nu este bine! Funda?

| stuffhappens a răspuns:

E fake, am inteles ca adversari isi fac semne inainte sa faca o tehnica

| PaulPyRaTu a răspuns:

Wrestlingul nu este adevarat! ei se antreneaza undeva cu schemele alea care le fac ei casa nusi rupa ceva totu e mimat rolling on the floor

| vestemean1997 a răspuns:

Nu este adevarat este trucaj...ca la telenovele