| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat Wrestlingul?

Răspuns Câştigător
| Yummi a răspuns:

Eu personal cred ca e o facatura straight face. Daca ii dadea unu cu o scara in cap altuia, lesina. se intampla ceva. nu se ridica in urmatoarele 2 secunde ca si cum nu s-a intamplat nimic straight face

| UnXeeN a răspuns (pentru Yummi):

Pai atunci de ce se duc atatia oameni ca sa cumpere bilete la show?

| UnXeeN a răspuns (pentru UnXeeN):

Si in plus se practica de 61 de ani

| Yummi a răspuns (pentru UnXeeN):

Habar n-am.

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Wrestlingul(sportul in sine)se practica. Ceea ce vezi tu la TV(maimutoii uriasi ce se dau in stamba, sarind unii peste altii)nu este atat de apropiat de realitate.

| Paharel a răspuns:

Nu