| FeisBuci a întrebat:

Eu am fost pedepsit si mi-am scos pc'ul din priza, dupa cateva zile in care nu l'am folosit am vrut sa intru pe messenger ( mi s-a dus pedeapsa ) si cand sa ma conectez imi spune ca nu sunt conectat la internet desi eu eram pe facebook... Oare ce are? Si mai am o intrebare, De ce nu merge sa ma conectez la jocul Top Eleven be a Football Manager de pe Facebook? Nu mi se deschide jocul... DAU FUNDA LA CEL MAI BUN RASPUNS + scuze de categorie dar e cea mai populara

Răspuns Câştigător
| Hukez a răspuns:

Intra pe mess folosind mailul big grin O sa iti dea sa introduci o alta adresa de mail la care ai acces pentru viitor in caz ca ti se blocheaza contul. Daca nu ai alt id click pe Remind me later iar apoi incearca sa te contectezi normal big grin

2 răspunsuri:
| FeisBuci explică:

Nu ca mi s-a blocat ID, am incercat pe vreo 5 id'uri sa ma conectez... niciunu nu a mers...

| Christian826 a răspuns:

Incearca un reinstal insa downloadezi pe perfect uninstaler care sterge definitiv din tot computer si reinstalezi si mere probabil si cu top 11 doar intra la o alta pagina si incearca de acolo ca nici mie nu m-a lasat sa conectez din fb si pe pagina asta ma lasa