| Cornea_Dragos_1997 a întrebat:

am o intrebare eu ma joc unjoc care se numeste football superstars (e online) astazi eram in mijlocul unui meci iar dupa cateva minute m-a scos din joc iar cand am vrut sa intru imi scria asta: Could not connect to the Football Superstars server. Please check status of the server [...] (am verificat si e on) am incercat sa dau restart la pc, nu a mers am incercat sa deconectez netul si sa il conectez la fel si am si reinstalat jocul dar tot asa cine ma ajuta si daca imi merge jocul are funda xd

1 răspuns:
| George_George_1998 a răspuns:

Sall asa ii facea si unui prieten de al meu la un metin si si-a schimbat windows-ul si acum nu-i se mai restarteaza calculatoru deci trebuie sa schimbi windows-ul cele mai bune sunt 7, 8 si xp... Dar totusi ar trebui sa-l schimbi