| Alejandra_4382 a întrebat:

Eu nu am o relatie acum dar urmeaza si as vrea sa stiu si eu de la cei care sunt intr- relatie sau au fost ( in special fetele ) cum e pur si simplu, cam ce faceti vorbim cam de varsta de 14-15 aniwinking. Promit funditawinking multumesc...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...Depindesmug
Daca e o relatie de 14-15 ani ca mine cu iubitul meu pai.thinking
Vorbim mult despre Tot!
Tot felul de kesti de la cele mai plictisitoare pana la cele foarte interesante!
De la probleme personale pana la cea mai penibila glumaalaughing
Orice se poatelaughing
Ne intalnim! Ne plimbam! glumim Vboh go on Despre ce ne place, ce nu ne place, ne facem planuri de viitor, ne povestim copilaria(chiar daca nu e foarte interesantalaughing)
Daca mergem la el acasa ne jucam la calculator.stam in pat vorbim...etctongue
(Ne consolam unu pe altul cand suntem suparati!)
Ne atingem; Ne sarutam.[[na ca`am sp sh d`asteahee heelaughing))]]
Inca nu am inceput viata sexuala dar nici mult nu mai erolling on the floor
SPer ca te-am ajutat app dc ai intrebtlaughing)?
Fundita; x; x?smug

3 răspunsuri:
| chp a răspuns:

Pai. eu sunt intr-o relatie d 2 luni. si tin deja la iubitul meutongue si el ff mult la mine sunt singura.
cand esti cu o persoana stai cu el. vorbesti cu el.te mai certi cu el. iar t impaci daca nu t impaci cu alt baiat. poate chiar si suferi dupa fostul. depinde de baiat si d tine.
il iei in brate. te saruti cu el. unii fac si prostioare d la 14 ani.
faci c vrei cand esti intr-o relatie tongue
numai sa ai grija sa nu te combini cu un baiat care sa t faca sa regreti pe urma. adica el sa nu fie un betiv sau drogat.
si nici sa nu profite de tine si corpul tau. ai grija c baieti alegihappy
bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta cu alesul baiatului e alta discutieoh go onhee heest multi prjti drogati si betivitongue trebuie s ai gusturi sh ochiihee hee

| Fytzy a răspuns:

Pai va sarutati va zcti vrb frumoase mergeti p strada d mana va facuti cadouri mergeti prin oras nu t culci cu respectivu fundita? Sa imi zc km o sa fie astept sms:-xkiss:-P