| simo22 a întrebat:

Eu plac un baiat foarte mult si am fost cu el o luna dar apoi nu ne-am mai inteles si ne-am despartit

Dupa 2 saptamani el a intrebat-o pe cea mai buna prietena a mea daca vrea sa fie cu el

Ea nu a acceptat Dar acum el e cu o fata pe care eu nu o suportam de foarte mult >timp:p si acum nu stiu ce sa fac eu inca il iubesc

Va rog ajutati-ma dau vot si fundita

Răspuns Câştigător
| Annaa_4696 a răspuns:

Buna.

Eu trec prin acelasi lucru. Imi place de el de mult si pana la urma a intrebat-o pe prietena mea daca vrea sa se comb cu el iar acum e cu o alta fata cu care sunt rivala sa zic asa de la gradinita laughing. Si stiu ca ea face asta doar din ambitie si ca sa ma enerveze pe mine, dar nu am de gand sa ii dau satisfactie!
Te-as sfatui sa nu il mai bagi in seama pentru ca indiferenta doare cel mai tare ( o stiu din propria experienta ).
Deci lasa'l in pace. Nu ii acorda atentie si ai sa vezi ca dupa ceva timp o sa vina si o sa se roage de tine!

Succes!

1 răspuns:
| MaDaProd a răspuns:

Intr-o luna nu ai cum sa iubesti un baiat poate doar sa ti la el. dai uitare nu mai sta dupa el oh go on nu are rostwinking incearca sa iti vezi de trebuie ta si lasa'l in pace tk