| NoahKaan a întrebat:

Eu stau la 1km de oras. In drum spre casa mea sunt caini vagabonzi. Ce as putea sa fac? Vreau sa ies in oras seara dupa 9 dar cu ce sa ma intorc? Ca pe jos imi e frica de caini. As putea cu taxiul doar ca am inteles ca este periculos.

Răspuns Câştigător
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Poţi să ţi cumperi un aparat anti câini agresivi. Cu taxiul nu este foarte periculos, având în vedere că poţi să nimeri un şofer mai nesimţit care să ţi ceară mai mult decât e necesar şi să vă luaţi la ceartă ( cazuri rare ), în rest pericole nu sunt. Cât despre câini, poţi achiziţiona şi un aparat de genul, online, de aici :
https://www.fara-daunatori.ro/......dogchaser/

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca e mai periculos cu taxiul decat sa treci printre caini?

| Plato a răspuns:

Ia o punga cu oase dupa tine, castigi timp daca le arunci. happy
De ce sa fie periculos cu taxi? N-am auzit prea multe incidente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu taxiul nu e niciun pericol, nu o sa dai de niciun pedofil dacă la aia te gândești.

| NoahKaan explică (pentru TheBoyTheCool24):

Am apărat doar ca nu functioneaza pentru toți deoarece câinii bătrâni nu aud