| StefanCristi a întrebat:

Eu sunt de părare că femeile cu nasul lung și ochii verzi sunt rele, cele mai serioase fete sunt alea cu nasul mic și ochii căprui, negri sau albaștri. Eu consider că fetele cu nasul lung sunt niște scorpii

7 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Ce?

| Justme1997 a răspuns:

Considera tu ce vrei, înfățișarea unei persoane nu are legatura cu personalitatea

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce e o fată rea? Ce estr o fată scorpie?
Te crezi în poveștile lui Creangă unde omul rău este spân și cu părul roșu.
Și Roșu Împărat și Verde Împărat.

| Catrice a răspuns:

Eu sunt de părare că nu știi ce vorbești.

| Dumy3321 a răspuns:

Eu sunt așa cu ochii verzi și nasul lung.și nu sunt rea?

| Adry05 a răspuns:

Eu sunt de părere că ești prost dacă ai impresia că un om e într-un anumit fel după niște trăsături

| Andreeush a răspuns:

Eu am impresia că nu știi ce vorbești.