| sunshine_6748 a întrebat:

Ce gen de fata v-ar placea!
parul blond si cu ochii albastri sau caprui sau verzi sau negri
parul saten cu ochii caprui, albastri, verzi, negri
parul negru cu ochii caprui, verzi, albastri, negri!

asteptam raspunsuri! ( dau fundita la toti)

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Din reflex tind sa spun ca pentru mine cea mai frumoasa femeie are parul negru si ochii albastri. Dar asta nu inseamna ca nu as putea sa ma indragostesc nebuneste la un moment dat, de o satena cu ochi caprui. Ceea ce incerc sa spun este ca nu se pot teoretiza legile atractiei. happy

| DeeDee_4511 a răspuns:

Din pacate nu ai cum sa dai fundita la toti, ci doar la unul happy.

| SweetCherry a răspuns:

Par negru si ochi albastri :X:X
Eu am parul blond si ochi nici eu nu stiu ce culoare au pentru ca mi se schimba culoare dupa vreme, cum ma imbrac deci toate culorile big grin

| AnnaMarrieee a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza asta.
Au mai fost discutsii pe tema blonde/brunete.
Cum a spus si 'TILICA'.>:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata cu 2maini, 2 picioare, 2 ochi si tot asa, sa aiba minte si inima ca restul nu conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O blonda buna cu ochii verzi si cu sani mari!laughing

Ce intrebari inutile care nu isi au rosul!

| ZeDe a răspuns:

Blonda, ochi albastri

| ibonlecu a răspuns:

O englezoaica cu par roscat si ochi verzi cu bucati aurii