| Cuvântul1 a întrebat:

Ca o curiozitate.Ce le place fetelor baieti cu ochii caprui,negri,albastri sau verzi.

Răspuns Câştigător
| Corinnààà a răspuns:

Depinde acei ochi cum te privesc, nu ce culoare au, dupa mine.

11 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Mie personal îmi plac băieţii cu ochii albaştri.

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei! Depinde de gudturile fetei respective. Mie imi plac ochii negri si albastri happy.

| LarissaMouse a răspuns:

laughing depinde de gusturile fiecareia.tie nu iti plac un anume fel de ochi? sau o anume culoare a parului? fiecare are gusturile diferite, insa mie imi plac ochii caprui, mai ales cei mai inchisi la culoare

| BlackAngel232001 a răspuns:

Pai depinde de fata.

| madyddd a răspuns:

Ochii caprui. ma "topesc " dupa ochi caprui. am inteles ca Persoanele care au ochii caprui se implica profund in relatii, le place sa faca persoana draga de langa ei sa se simta iubita si satisfacuta. nu degeaba este si binecunoscuta zicala: Ochii caprui fura inima oricui.
Totusi imi plac si ochi albastri in care sa te ineci ca intr-o mare love struck.

| ViVi99 a răspuns:

Pentru mine nu este importanta culoarea ochilor sau a parului, ci important este sa arate bine.

| Patrissia a răspuns:

Personal verihappy

| LuizaAndreeaLuiza a răspuns:

Hmm... depinde happy mie imi plac foarte mult baietii cu ochi mari si negri, ochi albastri, ochii verzi intens. si ochii caprui. hmm depinde de baiathappy

| PaunSorinValentin a răspuns:

Depinde
La alte fete nu le intereseaza ochi
Altele sunt moarte daca ai ochi caprui, negri, albastre si verzi depinde

| ademiki a răspuns:

Depinde.mie personal imi plac ochii albastrii si ochii verzi:X:X

| znkil a răspuns:

Paii. mie una imi plac baieetii cu ochiii verzii pe care nu-i cred. si albastrii