| sergiulica17 a întrebat:

Eu sunt >virgin:". prietena mea nu(asa cred, si dupa cum vorbea da) si vreau sa stiu daca ar fi sa ma culc cu ea ce ar trebui sa fac pentru a nu imi fi rusine. Vreau un sfat.si daca se poate cineva sa ma ajute sa scap de chestia >asta:". Oradea. funda:X.mersi de ajutor:X

3 răspunsuri:
| Choochotof a răspuns:

Hm.de unde sti ca nu`i virgina! Poateda sau nu. Daca o placi si simti ca cu ia vai ramane fa`o! Trebe sa incepi cu un preludiu excitant, nu stiu mangaio sarut-o cui nu place...winking Bafta!

| pysynelw a răspuns:

Frate noi barbatii nu trebuie sa ne fie rusine de chestia cu trasu. daca tie rusine incepe usor adica: preludiul saruturi, jos textila si mai departe sti ce ai de facut si ce daca esti virgin n-are nimic prima data e mai greu dupa care o sa fie belea.A SI AI GRIJA SA AI PREZERVATIVELE MEREU LA TINE

| sergiulica17 explică:

Mai am nevoie de ceva sfaturi va rog:X