| sergiulica17 a întrebat:

Eu sunt >virgin:". prietena mea nu(asa cred, si dupa cum vorbea da) si vreau sa stiu daca ar fi sa ma culc cu ea ce ar trebui sa fac pentru a nu imi fi rusine. Vreau un sfat.si daca se poate cineva sa ma ajute sa scap de chestia >asta:". Oradea. funda:X.mersi de ajutor:X...scuze din nou >intrebarea:"

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| onlydowload a răspuns:

Ia-ti inima in dinti, daca o iubesti nu ar trebui sa iti fie rusine de ea, ar trebui sa te simti relaxat si plin de viata in preajma ei. Bafta