| sergiulica17 a întrebat:

Eu sunt >virgin:". prietena mea nu(asa cred, si dupa cum vorbea da) si vreau sa stiu daca ar fi sa ma culc cu ea ce ar trebui sa fac pentru a nu imi fi rusinebig grin. Vreau un sfat.si daca se poate cineva sa ma ajute sa scap de chestia >asta:". Oradea. funda:X.mersi de ajutor:X

3 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Trebuie doar sa faci ceea ce simti,sa lasi lucrurile sa decurga normal,sa te lasi dus de val si totul va fi bine, nu ai de ce sa-ti fie rusine, este un lucru firesc! Bafta

| Evangeline a răspuns:

Ce se intampla cu toata lumea astazi de pune intrebari stupide? Cum adica "ce ar trebui sa fac pentru a nu-mi fi rusine?"? Ce intrebare e asta? Ce pot sa-ti raspund?
Ca sa nu iti mai fie rusine, pune-ti o punga in cap si imagineaza-ti ca de fapt ai mai avut inca 50 de femei inaintea ei.

| Valeee09 a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griji pentru asta. Trebuie sa ai incredere in tine! Nimeni nu s-a nascut invatat. Daca zici ca prietena ta nu e virgina poate e mai bine, poate stie ea ce sa faca. Lasa-te dus de val. O sa fie super! happy