| boro a întrebat:

Eu unul m-am saturat de popcornurile de la radio? Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Popcornurile scoase acum, dar cele vechi or sa ramana autenticele, chiar daca se copiau si atunci.Ele au fost punctul de pornire.Cat despre ascultatul lor acum,nu prea cred ca as rezista cine stie cat timp,dar vezi sunt foarte comerciale si lumii ii plac, in general cei din afara sunt innebuniti dupa genul acesta, si asta le da un plus sa mai faca.Noi ca romani si stim ca sunt si ei romani.nu prea sunt sanse sa fie placut stilul mult timp.

| EnterSandman a răspuns:

Ati recomand sa incerci ceva mai original, daca te-ai saturat de porcariile de la radio:
Iron maiden
Judas priest
Black Sabbath
Megadeth
Metallica
Motorhead
team scris aici cateva trupe care canta muzica reala happy