| Eroare404 a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica difuzata la radio?

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Nu ascult muzica difuzata la radio... prefer sa nu ascult nimic decat sa ascult ceva care nu-mi place.

Depinde foarte mult de postul de radio... Pe unele posturi mai baga si melodii bune dar acestea destul de rar.

Oricum, nu pot spune ca am o parere ingrozitoare despre ele... Sunt persoane care chiar asculta asa ceva deci nu este treaba mea sa judec acele persoane.

Daca mie nu imi plac atunci asta nu inseamna ca altii nu au voie sa asculte lucrurile respective. Fiecare cu gusturile lui.

Succes!

| aXy99 a răspuns:

Mie nu imi place. Sunt cateva care suna bine, dar...atat. Versuri, mesaj=0. Unele sunt catchy, dar te plictisesti usor de ele. Se difuzeaza in continuu si devin enervante.

| alexandrualind a răspuns:

Se aude rau.

| LupuCenusiu a răspuns:

Acum depinde si la ce radio, ca de obicei se dau numai porcarii comerciale care nu costa nimic sau daca costa, costa cat 2 cepi si un soric de porc. Cei de la majoritatea radiourilor dau muzica de asta ieftina ca doar nu o sa dea ei nu stiu cati bani ca sa plateasca muzica de calitate... Acum, asta este parerea mea. Dar, da sunt unele radiouri care difuzeaza muzica de calitate.