| Glumetzul a întrebat:

M-am saturat de iarna asta. Abia astept sa vina primavara.Voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Care iarna? Eu nu o vad.

| Glumetzul explică (pentru T0T):

Totusi este inca iarna ca este destul de frig.

| AirănMeidăn a răspuns:

La mine in oras e cald, gandeste-te ca azi am mers in fusta.

| Syndre a răspuns:

Ăsta e primul meu gând în fiecare dimineață cum ies pe ușă. M-am săturat să tot pun paltonul și geaca pe mine, abia aștept să trec la materiale subțiri, rochii, fuste, geacă de piele... Abia aștept să-mi beau cafeaua dimineață pe terasă la soare, nici nu mai spun de vară.

| forthewicked a răspuns:

10 motive pentru care urăsc iarna :
1. Frig
2. Frig
3. Frig
4. Frig
5. Frig
6. Frig
7. Frig
8. Frig
9. Frig
10. Frig.

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Mie mi s-a parut ca iarna nici nu a fost big grin