| fata frumoasa a întrebat:

Fac 14 ani si nu prea am sani stiu ca trebuie sa astept dar fetele de la mine din cls au spus ca nu am nici fund si nici sani si m-am simtit ciudat cand miau zis asta orice sfat este bun va multumesc:*:*

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

La 14 ani normal sa n-ai nici sani nici fund, nu e nimic iesit din comun.Eu cand aveam 14 ani eram cea mai slaba din clasa, toate colegele mele vorbeau despre forme, se plangeau de burta lor, de solduri si altele. aveam si eu un mare complex-picioarele, care erau foarte slabe si aveam impresia ca ale mele erau cele mai strambe din lume.Eu m-am dezvoltat mai greu, dar nu am nici un regret.Acum sunt foarte multumita de felul in care arat, sunt inalta, slaba, si am si formebig grin, insa colegele mele ar da oricat si orice sa arate ca mine acum! Sincer iti spun, nu te stresa, nu te necaji din cauza asta, o sa vezi mai tarziu ce bine ti-a prins.Nu e cazul sa se uite cineva de pe-acum la sanii sau fundul tau, trebuie sa te remarci si sa iesi in evidenta prin inteligenta, note bune la scoala, consiinciozitate, inocenta si sarguinta pentru materiile scolare.

57 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am 14 ani si sunt o slabanoaga cum a fost anna nu regret, dar uneori am si eu momente cand mi-as dori sa fiu ma plinuta.Toate colegele isi bat joc de mine cum iti fac si tie, unele comenteaza ca nu am sani dar nu sau uitat inca la formele lor. Nu te necaji, toata lumea se simte asa uneori, fetele acelea nu sunt prietene bune pentru tine incerca sa-ti gasesti bunii prieteni neasteptand nimic de la tine. Cea mai buna prietena a mea are 10 ani ea este cea care ma intelege si nu asteapta niciodata nimic de la mine, ea are experienta cu baietii cea ce cred ca va mirati(eu nu vreau)dar s-a despartit de baiatul care a crezut ca o indrageste, find un nesimtit dandu-i papucii, ea nu find suparata stiind ca s-ar fi intamplat si asta.Nu formele conteaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac 14 ani. si nici eu n-am sani sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta si ti se va dalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti suuuuper slaba...ar fi ideal sa mai te ingrasi...asa usor usor... ti se va modela corpul... dar sa nu exagerezi...sa stiii cand sa te oprestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie....va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 13 ani si mi s-u dezvoltat sanii un pic dar daca celelalte fete din clasa de la mine poarta sutien si au ceva mai mic decat mine si eu port sutien si imi place o sa creasca ei o data si o data dar daca mai ai si ciclu cum am si eu o sa creascatongue:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am aproape 17 ani (fara 2 luni. bine asta nu conteaza). am 162 cm. 47 kg. si la sutien port marimea 36/80 C. si am senzatia ca am sanii cam mici. pentru varsta mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chill tuoh go on
mai tz o sa-ti prinda mai bine decat acum happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situati asta e straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si io sunt in aceasi situati asta e straight face

| yzabela a răspuns:

Eam facut de curand 14 da'n-am sani... Si in legatura cu colegele tale ai dreptate te simti naspa... Dar gandeste-te ca intr-o zi o sa vina si vremea ta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea eu am fund si tate tot la fel asta e de la mama natura n-ai ce face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am in clasa 5 fete asa dar nu le pasa dar o sa vezi ce sani mari o sa ai o sa ti creasca dintr-o data foarte nmari

| anda_3457 a răspuns:

Aceea din poza nu esti tulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatziestraight face...Majoritatea baietilordin ziua de azi se indragostesc doar de trupul fetelor. putini se indragostesc de sufletul lor...asta eEstraight face.
Lasa ca O sa ne dezvOltam si nOi...si o sa aratam mult mai bine ca elewinking
P. S[ pe mine ma deranjeaza ca baietii din cls mea ma fac slaba. dar ei nu se uita la ei.]!

:*:*:*te-am pupaTbig hug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc sorina si fac 14 ani in aprilie 2010
si eu am aceeasi problema ca a ta dar sunt inalta si am fund(zic eu ) am 1. 65 si 51 de kg dar nu prea am sani si asta ma enerveaza cel mai tare pentru ca baietii ma plac dar as vrea sa am sanii mai mari sa arat mai bine, in schimb la mine in clasa nu rade nici o fata de mine pentru ca eu sunt cea mai smechera din sc avand in vedere ca locuiesc la tara si sc e mai mik si nu are curaj num sa comm la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heii.
am 13 ani si poate nu crezi ce spun, dar si eu am trecut prin perioada ta cand aveam 12 ani si imi vedeam colegele.cu sutiene si chesti .crede.ma ca cu toate ca a trecut un sg an
am niste forme oarecum dragute... iar colegele arata ca niste "babe"...nu le baga in seama pe colegele tale
si ork, cele mai frumoase fete sunt manekinele iar manikenele nu au sani si nici fundpeste 4 anio sa vezi ca o sa fi frumoasawinking si ork cine te place te place ork. pupici:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu fac tot 14 ani si la mine in clasa mai sunt decat 2-3 fete cu sanii la el de mici ca ai mei. Restul au niste sani aproape la fel mari ca o fata de 17 ani bine dezvoltata.
Adevarul este ca nu ma simt prea bine cand iesim in oras si vad toti baietii cum se uita numai la ele. Dar cel mai bun exemplu este verisoara mea:in clasa a 2-a sau a 3-a au inceput sa ii creasca sanii. In clasa a 5-a avea sanii chiar exagerat mari in comparatie cu celelalte fete din clasa ei. Acum ea este la liceu si pot sa spun ca are aproape cei ai mici sani din clasa pe cand o alta colega de a ei care avea niste sani ff mici in clasa a 7-a are acum sani mai mari de 3 ori ca ea. Deci fiecare se desvolta in felul lui. Recunosc ca eu nu ma simt foarte bine cand imi spune cineva asta uitandu-ma la fetele de la mine din clasa... insa ce pot sa fac decat sa astept si sa sper ca imi vor creste si mie? confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa faci mult efort fizic...pentru fund. iar pentru sani idem...si mai ales sa te ingasi un picwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel e si la mine. cea mai buna prietena a mea ma jignit rau cind mi-a zis ca am sinii mici.de atunci nu o mai cosider prietena.acum de citva timp nu ma intereseaza sinii pentru ca sun atleta.practic gimnastica si sunt cea mai buna din scoala. Dar cel mai mult m-a deranjat baietii de la mine din clasa.mereu ma faceau sa pling.imi spuneu ca nu am sini. dar acum nu ma intereseaza.nu-ti face griji pina in clasa a 9 o sa ai sini de invidiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai calmawinking...si eu eram asa, pe la 13-14 ani...acum am 15 ani, am 1, 61m si 50 kg.sa stii ca formele mele de abia acum incep sa prinda conturwinking deci ai rabdare. o sa vezi u pe la 16 aniwinking,. si app, nu baga in seama gurile relewinkingte pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oke fete frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi situatie, gandim ceva. poate ca nu avem sani, dar avem sutiene.happy puneti un sutien mare, si nu lasa pe nimeni sa iti puna mana pe sani, o sa fi mai increzatoare pana iti cresc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 12 ani si nici eu nu am sani
asa ca nu trebuie sa ne pese d ceilalti

| Andra_3493 a răspuns:

Buna, si eu sunt in acceasi situatie, stiu ca sfaturile de pe aici nu te multumesc, stiu ca tu ai vrea daca sa poate sa cresti intr-un minut, iar corpul tau sa se trasnforme in unul de model chiar acum.Nici eu nu stiu ce sa fac... e cam aiurea, dar sa spera ca pe la 16-17 ani caci nu mai este chiar mult vom fi asa cum ne dorim. Te puup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele ar vrea sa fie ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e