| AnitaCristina a întrebat:

vreau sa va spun ca imi place de un baiat si nu stiu daca si el ma place. Eu am 15 ani si el 19. Si plus toti prietenii imi spun ca ma place. Noi ne-am cunoscut intr-un mod mai ciudat.. Deci sa va spun cum a fost. Am fost singura acasa si am chemat niste prieteni la mine printre care si el. A fost totul ok, iar dupa i-am spus daca ramane la mine peste noapte fiindca eram singura acasa si imi era urat. A acceptat ne-am uitat filme si la un momendat am inceput sa ne sarutam. Dupa am mers sa dormim dar cum nu am avut somn niciunul nu am putut dormi. Am inceput sa ne sarutam si am simtit cum respira foarte greu si ii batea inima foarte repede. Nu m-a atins in zonele intime, nici pe sani nu mi-a pus mana, dar mi-a pus mana pe fund si mi-a spus ca sunt foarte buna si sexy. Am continuat asa ceva vreme si pana la urma ne-am pus sa dormim, iar el m-a tinut in brate asa dulce. Si de dimineata inainte sa plece acasa m-a sarutat. A da si si cand m-am trezit m-a sarutat.

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Nu ar trebui sa te lasi atat de usor. Ai avut noroc ca nu era un obsedat.
Eu nu sarut la prima intalnire, am nevoie sa cunosc mai bine persoana, iar tu dormi cu un baiat dupa ce v-ati cunoscut prima data?
Esti prea naiva. am dormit cu iubitul meu dupa muuulte luni de relatie serioasa. Nici nu vreau sa stiu ce a gandit baiatu ala despre tine.

| AnitaCristina explică (pentru wolder):

Dar noi ne stiam de vreo 2 luni si am tot iesit pe afara cu el si prietenii si mereu se uita la mine sau daca mergea undeva ma chema pe mine si dupa mai intreba daca mai vrea sa vina cineva ( cei de pe afara ). Nu ca l-am cunoscut una cu doua. Mi-a spus multe despre el si eu chiar daca nu ii spuneam cine stie ce despre mine el accepta si imi povestea. Si mereu imi dadea sfaturi sau daca aveam nevoie de ceva era langa mine mereu

| lolylolypops a răspuns (pentru wolder):

Ai perfecta dreptate, nici eu nu dorm sau sarut de la prima intalnire baiatul respectiv!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cum sa nu te placa cand te lasi asa usor? a dat peste o fata naiva si vrea si baiatu ceva distractie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pitipoanca. nu ai putin respect de sine

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Mad esti putin naiva, dar ai avut noroc ca si el a fost, altfel poate te parleai...

| YourCupidon a răspuns:

Tu spui ceai visat aseara?laughing