| jo_7070 a întrebat:

Fetele ati slabit fiind asa.( putina burtica. si ceva grasime p solduri?)ceva experiente proprii? cum ati reusit? PLZ! ajutor

2 răspunsuri:
| rusuirina a răspuns:

Pai simplu! incearca sa mananci doar o data pe zi si in nici un caz seara... fara paine, si pentru burta si solduri trebuie sa alergi foarte mult, si sa faci cel putin 50 de abdomene in fiecare seara cu folia in plastic, eventual cu o punga in jurul abdomenului si al soldurilor...big grin