| loverboy111 a întrebat:

Fetelor de ce va place sa loviti intre picioare baietii? Am citi pe site ai am vazut ca multora le place. De ce? Credeti ca sunteti puternice candimgenuncheati un barbat?

Răspuns Câştigător
| elena04 a răspuns:

Ce urat este sa faci asta
doare foarte foarte tare si pot aparea probleme insa unele fete care fac asta nu gandesc ele cred ca sunt puternice in fata barbatilor daca fac asta

37 răspunsuri:
| daniellle a răspuns:

În primul rând nu generaliza, nu toate fetele fac asta.
Unele o fac pentru că respectivul este un măgar şi consideră că asta merită, altele nu o fac cu vreun motiv, altele nu o fac deloc.
Fericit?

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai ai o postare asemănătoare!
Unde vrei să "bați" cu ea?
Pa, pa.

| iubesc a răspuns:

Mie nu imi place...este foarte urat.

| Yhugato a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Da,ii dau maxim 12 ani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Numai nesabuitele fac asa ceva, proastele.
In primul rand ca provoci durere mare, in al doilea rand mi se pare ceva anormal.
Urat din partea lor oricum.
Unele mai fac asta si de "smechere".
Te pup!

| SunnyDay88 a răspuns:

Ti-a dat si tie una unu si nu mai incetezi cu chestia asta. intreab-o pe ea de ce face asta. si data viitoare cand mai pui intrebarea asta pe site sa stii ca ai datoare si una de la mine. de ce? asa de moft, ca sa fii ocupat cu altceva si sa mai lasi tst.

| JohnKing a răspuns:

Daca dati chiar doare si in plus numai face barbatul respectiv copii, deci nici daca ar fi magar sau cum credeti ca o fi, nu dati niciodata in...ii distrugeti viata omului.

| JohnKing a răspuns:

Si daca dai, nu mai face ala copii si ii distrugeti viata lui.

| Doηηa a răspuns (pentru daniellle):

Bun raspuns!

| loverboy111 explică (pentru daniellle):

Am mai umblat pe TPU si am aflat ca le place multora sa loveaca aolo. Nu am zis ca la toate le place

| annna69 a răspuns:

O femeie este puternica atunci cand printr-un zambet reuseste sa faca un barbat sa ingenuncheze

| loverboy111 explică (pentru Yhugato):

Daca nu e la fel asta e de ce le place sa sunt curios ce le-or placea la lovitul acolo cealalta e altfel si am 17

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

De batute in cap si frustrate ce suntwinking

| loverboy111 explică:

Ve cer scuze pentru greselile gramaticale dar scriu de pe telefon cu android si sunt butoanele mici rau...

Răspuns utilizator avertizat
| loverboy111 explică (pentru Christynna):

Dar de ce dati acolo? Ca va enervam? Ce mare chestie? Dati o palma un pumn sau un genunchi dar in gura sau in burta ca si astea dor si nu riscati sa il lasati impotent sau sa il omorati.

Răspuns utilizator avertizat
| loverboy111 explică (pentru Christynna):

Noi nu dam in fete decat daca dau ele intre picioare rar dam asa degeaba si javre sunteti voi pentru ca ne lasati impotenti si dupa aia va pare bine. Macar nu am avut norocul sa primesc decat o data un sut si ala a fost degeaba... dar a dat tare si m-a bagat in spital, dupa ce am iesit am bagat-o si eu in spital

Răspuns utilizator avertizat
| loverboy111 explică (pentru Christynna):

Unora le place sa ooveasca acolo intra pe google si scrie " fetelor va place sa loviti baietii intre picioare?" Si dai click pe : fetelor ma cheama Maria si imi place sa lovesc baietii intre picioare " si o sa vezi ca sun inca 2 carora le place in afara de Maria... si mie mi s-a intamplat: m-a chemat la ea si m-a lovit pur si simplu.

Răspuns utilizator avertizat
| daniellle a răspuns (pentru Doηηa):

big grin

| loverboy111 explică (pentru Christynna):

Nu dar daca un baiat va zice sa sunteti fitoase sa va pune mana pe fund nu trebuie sa ii dai la mostenitor ii dai la fata sau in burta cu genunchiul pumnul sau palma dar nu la boase sa il omorati

Răspuns utilizator avertizat
| loverboy111 explică (pentru Christynna):

Nu i-am facut nimic, decat ii faceam ochi dulci dar nu ca ciobanu. ii dadeam biletel de dragoste si o complimentam in pauze. la un moment dat, dpua ore, m-a chemat la ea si m-a lovit. miau mai zis 2 colegi ca face din astea dar nu i-am crezut... Si ce daca iti pune mana pe fund? pentru asta ii dai o palma pe fata sau un pumn dar nu il lovesti sub centura. punete tu in locul baiatului. i-ai pus mana pe fund si te lasa 20 de minute pe fos de durere. Simulator de durere a nasteri au facut, acum sa fac unu de luvitura in boase sa vedeti cum e, adica se simta pana in capul pieptului...

Răspuns utilizator avertizat
| loverboy111 explică (pentru Christynna):

Ce ma pe voi la nastere va doare burta si nu se desfac oasele. pe noi ne doare pana in varful capului. si ne doare mai tare + ca putem sa murim de la asa ceva. e mult mai dureros la boase. gandeste te ca eu cand aveam 10 ani dadeam cu o mingiunca de cauciuc in perete la un moment dat s=a dus "fix la tinta " 5 minute am simtit durere nu prea mare dar maricica pentru o bila de cauciuc si imd dupa inpact 10 secunde nu ai aer in cazul meu am dat chiar incet in perete doar o secunda fara aer...

| loverboy111 explică (pentru Christynna):

Si apropo tu crezi ca doare putin dar de fapt doare foarte tare in primul rand uneori de la lovituri sub centura scuipi sange.

Răspuns utilizator avertizat