| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor va plac baietii parosi, adica cei care au par pe picioare, nu sunt epilati ca alti? Sau sunteti indiferente?

21 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Suntem diferite clar!
Parerea mea e ca la un baiat nu-i sta bine, daca nu are macar cateva firisoare pe picioare.cateva,deci nici sa fie maimuta, ca asa chiar mi se pare gretos!

| mona a răspuns:

Sunt indiferenta[dar asta nu inseamna ca prefer maimutele]

| wolder a răspuns:

Parul pe corpul unui baiat poate sa fie pe picioare si pe piept.
Urasc parul baietilor de pe fata, la sub-brat sau in zona intima.

| Azµre a răspuns:

Dacă nu ar avea păr pe picioare și pe piept ce fel de bărbat ar mai fi?!

| Laurentiu_4547 a răspuns (pentru Azµre):

Corect ala nu s-ar numi barbat ar fi femeie.

| Azµre a răspuns (pentru Laurentiu_4547):

Da sunt și inestetici mai ales atunci când începe să le crească... yach...

| Foxyyyy a răspuns (pentru Azµre):

De acord!

| Oana92 a răspuns (pentru Azµre):

Ca bine zici...

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Toata lumea are par, tie iti plac fetele paroase?

| NuMaContrazice a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Depinde unde sunt paroase happy, iar la barbat este ceva tipic masculin sa ai par, dar nu in prostie...

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Din cap si pana in picioare

| NuMaContrazice a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Pai atunci ar putea fi o problema...laughing

| Oana92 a răspuns:

Dar ce e cu moda asta cu barbatii epilati? Femeile devin barbati si barbatii devin femei...

| valentingb a răspuns (pentru Oana92):

Groaznic. Dar concluzia e foarte corectă. Și nu mă refer strict la întrebarea asta.

| CosminC86 a răspuns:

Observ pe aici niste femei frustrate cu mintile inveninate de Iulia Labu. Aceste specimene habar n-au ce inseamna un barbat adevarat. Incerc sa-mi imaginez ce ar fi facut javrele astea pensate si epilate care se cred barbati, la Stalingrad. Pariez ca tremurau de frig ca femeile.
Inafara de axile si zona intima, un barbat adevarat n-are voie sa se epileze/rada/penseze. (cel putin dupa opinia mea)

| WildDream a răspuns:

Sa nu fie epilat pe picioare, maini sau piept (asta daca nu arata ca o maimuta), acum trage tu concluzia unde vreau sa fiewinking

| Manuellllaa a răspuns:

Hmm...
nu`mi plac baietii care se epileaza pe picoare, aud tot felul ed cuvinte"gay, fetita"
Insa sa nu aiba in zona intima sub-brat si pe pieptstraight face.

| Ana0Maria a răspuns:

Nu suport genul ala de baieti care au super mult par, oriunde. Pe piept, mai ales, mi se pare scarbos!

| darius1001 a răspuns:

laughing)

| emty1 a răspuns:

Traim in secolul 21...si da, barbatii au inceput sa aiba mai multa grija de ei. Vreau sa spun ca, o femeie e mult mai atrasa de un barbat paros decat unul epilat, si cu oja pe unghiihee hee Instinctul animalic ramane acelasi, indiferent de secolwinking

| SăbzuckUhm a răspuns:

Depinde de varstawinking Daca la 16-17 ani poate juca fara stres in Planeta Maimutelor nu e de bine!laughing